Pasitikite DINO RXT
Lengvesnis, Aukštesnis, Protingesnis 

DINO RXT

Daugiau ūgio ir mažiau svorio
DINO RXT svoris nesiekia 5 tonų - jį lengva valdyti ant minkštų paviršių, jis turi mažesnį variklį su mažesnėmis degalų sąnaudomis. Mažesnės veiklos sąnaudos!

Puikios galimybės važiuoti bekele
DINO RXT lengvai juda sudėtingoje vietovėje, kurio greitis yra iki 40%. Svyruojančios ašies judėjimo diapazonas yra 16 °.

Patobulinta operatoriaus patirtis
DINO RXT turi tris skirtingus vairavimo režimus: 2WS, 4WS ir Crab vairą. Naujasis „280RXT“ turi patobulintą, paprastą naudoti viršutinę valdymo dėžę, kuri leidžia geriau matyti krepšį.

Aprašymas
DINO RXT savaeigių PJV serija yra teisingas pasirinkimas, kai reikia dirbti ant minkštos ar nuožulnios žemės arba kai darbo vietoje yra svorio apribojimai. Galingas „Kubota“ variklis kartu su mažu bendru svoriu ir mažu mašinos svorio centru leidžia lengvai judėti net ir esant sunkioms žemės sąlygoms. Automatinis niveliavimas iki 8 ° nuolydžiu padidina mašinos universalumą.

Dėl maksimalaus 5 tonų svorio ir atramų, RXT mašinas statybų metu galima pakelti ant viršutinių pastatų aukštų. Be to, mažas svoris reiškia, kad neįstrigsite purve ar sugadinsite švelnius paviršius, nesvarbu, ar jis yra lauke ant žolės, ar viduje ant švelnių grindų.

Naudojant pastatuose arba tose vietose, kur yra ribojami teršalų išmetimo ar triukšmo apribojimai, RXT gali būti sumontuotas su elektriniu varikliu, veikiančiu strėlės funkcijas. 

DINO 220 RXT

Maks. darbinis aukštis: 22 m / 72 pėdų 2 į
Maks. atstumas: 12 m / 39 pėdos 4 col
Svoris: 4700 kg / 10360
Pagrindinis energijos šaltinis: dyzelinis variklis

Dinolift 220RXT
Dinolift 280RXT
Dino 280RXT

Maks. darbinis aukštis: 28 m / 91 pėdų 10
Maks. atstumas: 16,00 m / 52 pėdos 6 coliai
Svoris: 4860 kg / 10715
Pagrindinis energijos šaltinis: dyzelinis variklis 

Made with ‌

Drag & Drop Website Builder