DINO XTC II
Nėra nepravažiuojamų vietų

DINO XTC II

Greita ir lengva nustatyti ir išlyginti
DINO XTC II yra greita ir lengva nustatyti naudojant vienos padėties vorinio tipo atramas ir vieno mygtuko automatinį niveliavimą, kuris leidžia išlyginti iki 16 ° posvyrio nuo šono į priekį ir atgal.

Puikus lauko darbams
„DINO XTC II“ veikia lauke nepaprastai lengvai. Dėl mažo svorio centro ir aukštų pasvirimo kampų rinkoje pirmaujama 43%. Važiuojant vikšrais, DINO XTC II yra stabilus ir saugus, vikšrų ilgis yra 1,93 m.

Taip pat skirtas naudoti patalpose
Naudojant patalpose, DINO XTC II gali būti sumontuotas 230 VAC elektros variklis, galintis valdyti visus judesius. Mažiausias 1,18 m plotis leidžia patekti į siauras durų angas, todėl, norint išvengti žymių ant jautrių grindų, galima įrengti žimių nepaliekančius vikšrus.

Aprašymas

Voras DINO XTC II yra tinkamas pasirinkimas, kai reikia universalaus, lengvai naudojamo MEWP, turinčio puikų važiavimo ir išlyginimo gebėjimą sunkioje vietovėje. Minkšta ar nelygi žemė nėra problema DINO XTC II dėl žemo žemės slėgio ir žemo svorio centro.

Lengvumas ir patikimumas daro DINO XTC II puikia mašina nuomai naudoti tiek lauke, tiek viduje. Puikus perėjimas ir išlyginimo galimybė suteikia lengvą prieigą darbo vietose, kur kitos mašinos negali privažiuoti. „DINO XTC II“ voras lengva ir greitai nustatyti.

Transportuoti lengva naudojant užsakytą priekabą DT3500L, kurią taip pat gamina „Dinolift“, arba bortinį sunkvežimį ar priekabą. Pakraukite ir iškraukite pakeldami „XTC II“ ant priekabos su atramomis. Jūs taip pat galite naudoti rampas, kad mašiną nuvarytumėte prie priekabos. Vairavimas yra tikslus su proporcingais valdikliais ir galingu varikliu.

Dino 185XTC II

Maks. darbinis aukštis: 18,50 m
Maks. atstumas: 11,20 m
Svoris: 2860 kg
Pagrindinis energijos šaltinis: dyzelinis variklis

Dino 185XTC II
Dino 220XTC II
Dino 220XTC II

Maks. darbinis aukštis: 22,10 m
Maks. atstumas: 11,00 m
Svoris: 3060 kg
Pagrindinis energijos šaltinis: dyzelinis variklis 

Made with ‌

Landing Page Creator