SINOBOOM keltuvai

SINOBOOM keltuvai

Jomasta SINOBOOM partneris Lietuvoje, mes siūlome visapusiškai aukštos kokybės strėlinių ir žirklinių keltuvų produktų liniją, kurią, be kita ko, pripažįsta pirmaujančios Europos nuomos įmonės. Kainų lygis ypač konkurencingas – taip, drįstame teigti, kad čia gaunate „didžiausią kainos ir kokybės santykį“.

Platus Sinoboom žirklinių keltuvų asortimentas apima tiek dyzelinius, tiek elektrinius varomuosius, hidraulinius ir varikliu varomus keltuvus. Dyzeliniai modeliai pasižymi tvirtu ir dinamišku dizainu, užtikrinančiu išskirtinį stabilumą, kokybę ir saugumą.

"Sinoboom" artikuliaciniai strėlės keltuvai apima tiek dyzelinius, tiek elektra varomus modelius, kurių pagrindinė savybė yra labai lanksti ir patogi, daugiapakopė sulankstoma strėlė. Jų sujungimas ir sukimasis ypač leidžia tokio tipo darbo platformai manevruoti įvairias kliūtis ir dirbti keliuose taškuose, nekeičiant važiuojamo pagrindo padėties.
Dėl plataus veikimo diapazono, didelio efektyvumo ir didelės apkrovos į dizainą buvo įtraukta daugybė techninių naujovių, kad produktas galėtų pasigirti aukšto lygio saugumu, patikimumu ir veikimu.

Sinoboo vertikalūs keltuvai
Kompaktiška konstrukcija, lengvas manevringumas, mažas posūkio spindulys, leidžiantis lengvai praeiti pro standartines durų angas ir koridorius, gali būti naudojami lengviems statybos darbams.

Peržiūrėkite daugiau apie „SINOBOOM“

© Copyright 2025 UAB Jomasta - All Rights Reserved