Skip to main content

Ne, šis pasakojimas ne apie naują aviacijos bendrovę, ne apie svaiginančius skrydžius oro balionu ar nutrūktgalviškus šuolius parašiutu.

Tai trumpa pažintis su sėkminga lietuviška įmone, kurios darbuotojai kiekvieną dieną vaikšto ant žemės, tam, kad jos klientai pasiektų norimą aukštį. Kalba eina apie profesionalių kėlimo platformų oficialius tiekėjus Lietuvos rinkai – UAB „JOMASTA“. Jeigu Egipto faraonai ar actekų gentys Amerikoje galingas piramides statė pasitelkdami žmogaus jėgą ir fizikos dėsnius, tai šiuolaikiniame pasaulyje žmogui talkina pati inovatyviausia technika. Nebeįmanoma įsivaizduoti sėkmingai dirbančių statybos, logistikos, pramonės, statybinės technikos nuomų bendrovių, kurios savo kasdienėje veikloje nenaudotų profesionalių keltuvų ir krautuvų.

Organizacijos nuotrauka

Daugiau, kaip prieš 10 metų, pasaulyje praūžus ekonominei krizei, atkaklūs ir energingi žemaičiai iš Plungės ėmėsi naujo verslo ir įkūrė įmonę „JOMASTA“. Verslininkai, supratę, kad kopėčių ir senų sovietinių keltuvų laikai mūsų šalyje baigėsi, pradėjo prekiauti naudotais įvairių pasaulio gamintojų keltuvais. Ne tik prekiavo, bet ir patys gilinosi į gamybos procesų ypatumus. Per laiką buvo įgyta neįkainuojama patirtis, užmegzti glaudūs kontaktai su žinomiausiais kėlimo platformų gamintojais visame pasaulyje.

Organizacijos nuotrauka

Galima drąsiai teigti, kad ši verslo iniciatyva ilgainiui atidarė langus Lietuvos pramonei ir suteikė galimybes naudotis tuo, ką pasaulis šiandien geba sukurti geriausio pakėlimo platformų srityje.

Patys įmonės įkūrėjai apie save kalba: „Esame žemaičiai, o žemaičiai sako – „Jo masta“. Taip jie kalba apie galvojantį ir mąstantį žmogų. Esame ir patys tokie, ir savo veikloje orientuojamės į mąstančius, praktiškus ir gaspadoriškus žmones.

Šiandien UAB „JOMASTA“ žinomiausių pasaulyje įmonių, gaminančių kokybiškas kėlimo platformas, oficialus ir įgaliotas atstovas visose Baltijos šalyse. Lietuvos rinkai parduodami žirkliniai, alkūniniai, strėliniai keltuvai bei jų atsarginės dalys. Turimas asortimentas bei naujausios kartos kokybiški keltuvai leidžia parinkti ir sukomplektuoti keltuvą taip, kad jis labiausiai atitiktų kiekvieno individualaus kliento poreikius ir atneštų jam maksimalią naudą.

Labai svarbu pažymėti, kad UAB „JOMASTA“ ne tik parduoda kokybišką techniką, bet ir tiekia keltuvų atsargines dalis bei užsiima nuolatine keltuvų priežiūrą. Labai svarbus kompanijos išskirtinumas ir privalumas yra tai, kad veikia autorizuotas keltuvų servisas Plungėje bei mobilus servisas visoje Lietuvoje, technikos darbų vykdymo vietoje.

Kad ir kokia kokybiška būtų naujos kartos technika, nuolat eksploatuojama, deja, ji gali sugesti. Klientas nepaliekamas vienas likimo valiai. UAB „JOMASTA“ mobilus servisas veikia greitosios pagalbos principu. Pagal kliento iškvietimą į bet kurią Lietuvos vietą atvažiuos profesionalūs meistrai ir suteiks reikiamą pagalbą. Servisas veikia 7 dienas per savaitę ir 24 valandas per parą. Yra buvęs ne vienas atvejis, kada vakare signalą apie sugedusią techniką gavę meistrai, per naktį ją suremontuoja ir paruošia kitos dienos darbui.

Jeigu reiktų parinkti keletą tiksliausių žodžių, apibūdinat UAB „JOMASTA“ parduodamą techniką ir teikiamas serviso paslaugas, tai čia labiausiai tiktų patikimumas ir praktiškumas. Eksploatuojamo įrenginio patikimumą ir ilgaamžiškumą užtikrina aukštas gamintojo kokybės standartas. O praktiškumą nulemia idealus parduodamos technikos kainos ir kokybės santykis.

Organizacijos nuotrauka

UAB „JOMASTA“ pardavimų vadovas Tomas Mozūra trumpai apibrėžia įmonės filosofiją ir vertybes : „Mes nesame trumpalaikių santykių kūrimo įmonė. Mums svarbu kurti istoriją kartu su klientu. Mes nesame technikos nuomos įmonė. Mūsų tikslas būti kartu su klientu nuo pat pirmos pažinties dienos. Būti kuo arčiau technikos nuomos kompanijų ir galutinių klientų. Esame sukūrę nuoseklią grandinę, kuri suteikia mūsų klientams visapusišką aptarnavimą, kas ypatingai svarbu šiame versle. Nuo kokybiškų keltuvų pardavimo, visų reikalingų dokumentų sutvarkymo (registrai, inspektavimas), keltuvų priežiūros, serviso iki garantinio ir pogarantinio aptarnavimo.

UAB „JOMASTA“ Lietuvoje parduodamos technikos asortimente- žinomiausi pasaulio ženklai, užsitarnavę gerą vardą: Dinolift, Sinoboom, Safelift, Faresin keltuvų modeliai.

Dinolift keltuvų kokybė yra žinoma visame pasaulyje. Dinolift Oy yra Suomijos įmonė, gaminanti aukštos kokybės lengvas pakeliamas platformas, kurios užtikrina saugų, efektyvų ir tvarų darbą reikalingame aukštyje. Įmonė specializuojasi lengvų keltuvų srityje ir yra viena pirmaujančių gamintojų pasaulyje, turinti platų modelių pasirinkimą patiems įvairiausiems klientų poreikiams.

Lietuvos rinkai šiuo metu pristatomas platus Dinolift keltuvų pasirinkimas. Šios serijos flagmanas ir populiarus modelis yra DINO XT/XTB II, kurio lengvas svoris ir kompaktiškas dydis leidžia patekti į suspaustas darbo vietas, o maksimalus darbinis aukštis yra nuo 16 iki 26 m. Tvirta ir gerai subalansuota važiuoklė leidžia šį keltuvą saugiai bei patogiai vilkti kelyje, taip pat, valdyti vairavimo sistemą darbo vietoje. Pasisekimą klientų tarpe turi ir kiti Dinolift modeliai.

Mes nesame atsitiktiniai prekeiviai. Mūsų tikslas- būti ištikimiems savo klientams, kad ir kas nutiktų. Kas jau kas, bet mes puikiai suprantame, kiek brangiai kainuoja laikas, kai keltuvas negali dirbti, todėl mūsų pareiga yra operatyviai reaguoti ir padėti kuo greičiau pašalinti bet kokius gedimus.“

Kai su Mersedes automobiliu išsiruoši į tolimą kelionę, dažnai nekyla nerimo dėl kelionės saugumo ir kad pasieksi reikiamą tikslą. Taip ir UAB „JOMASTA“ komanda, parduodama žinomiausių pasaulio keltuvų gamintojų techniką, kuri pasižymi ilgaamžiškumu ir kokybe, yra rami ir užtikrinta, kad ji pasiteisins, o gal ir viršys klientų lūkesčius.

Organizacijos nuotrauka

Pradedant lengvai naudojamo ir intuityviai valdomo DINO 230VT, kurio bendras svoris siekia tik 3,5 t ir yra montuojamas ant važiuoklės (šiam transportui reikalingas tik B klasės vairuotojo pažymėjimas). Tokio, transporto priemonėje montuojamo keltuvo maksimalus darbinis aukštis siekia net 23 m. Ar DINO RXT, kurio svoris nesiekia 5 t ir jį lengva valdyti ant minkštų paviršių bei jis turi mažesnį variklį su mažesnėmis degalų sąnaudomis, o jo maksimalus darbinis aukštis yra nuo 22 iki 28 m. Ir baigiant tokiais modeliais, kaip DINO spider XTC II, kuris neturi neprivažiuojamų vietų. Vorinio tipo atramas greita ir lengva nustatyti, o vieno mygtuko automatinis niveliavimas leidžia išlyginti iki 16 laipsnių posvyrio. Jo maksimalus darbinis aukštis nuo 18,5 iki 22,1 m.

Paklaustas apie tolimesnius įmonės plėtros planus, UAB „JOMASTA“ pardavimų vadovas Tomas Mozūra teigia: „Nuolat augame ir tobulėjame kartu su savo klientais, todėl stengiamės pasiūlyti jiems kuo įvairesnį kokybiškų keltuvų asortimentą. Taip pat, esame pasiruošę plėsti keltuvų serviso padalinius, kad būtumėme dar arčiau savo klientų. Mūsų artimiausia ambicija- pristatyti didžiausią rekordinį keltuvą Lietuvos rinkos istorijoje, kurio darbinis aukštis būtų 53 m.“

Daugiau informacijos rasite www.jomasta.com

Leave a Reply