Skip to main content

Axolift paskelbė, kad savo produkciją platins Baltijos regione per įmonę Jomasta.

Axolift keltuvai bus parduodami Lietuvoje ir Latvijoje per Jomastą, Estijoje per bendrovės dukterinę įmonę SBLifts ir Danijoje per TRT Maskiner TRTM.

Renatas Norvaišas, „Jomastos“ generalinis direktorius, tegia: „Jau kurį laiką matėme žemo aukščio prieigos produktų augimo potencialą rinkose, kuriose veikia mūsų įmonė, ir nusprendėme įtraukti juos į savo produktų portfelį.

Norvaišas pridūrė, kad Jomasta 2023 metų gruodį lankėsi Italijoje įsikūrusioje „Axolift“ įmonėje ir liko sužavėta komandos siūlomų produktų kokybe ir aptarnavimu. „Faktas, kad, be esamo asortimento, šiais metais įmonė taip pat daug dirba išleisdama naujus žemo lygio prieigos modelius, buvo dar vienas svarbus elementas, leidęs tęsti diskusijas. Džiaugiuosi, kad vasario pradžioje galėjome pasirašyti sutartį. “

Axolift gaminiai bus eksponuojami parodose Resta 2024, balandžio 25-27 dienomis, Lietuvoje balandžio mėnesį ir Dansk Liftmesse, gegužės 16-17 dienomis, Danijoje, gegužės mėnesį.

Massimo Grossele, Gromet/Axolift grupės generalinis direktorius, teigia, kad bendradarbiavimas su Jomasta Baltijos šalyse ir Danijoje yra dar vienas svarbus žingsnis įmonės augimo planuose.

„Kaip ir Axolift, Jomasta grupė yra labai dinamiška, daug dėmesio skirianti klientų aptarnavimui. Nekantriai laukiame ateities ir tapti pirmaujančiais žemo lygio prieigos produktų tiekėjais jų rinkose.

Grossele pridūrė, kad 2014 m. „Axolift“ toliau plės savo pėdsaką.

Daugiau skaitykite čia.

Leave a Reply