Skip to main content

Pirmaujantys

keltuvų srityje

Nuo pat įsikūrimo 2013 metais UAB JOMASTA įsitvirtino kaip viena iš Lietuvos keltuvų pirkimo, pardavimo ir aptarnavimo lyderių.

Žiūrėti Keltuvus

Paslaugos

Keltuvai

Peržiūrėkite geriausių gamintojų pasiūlymus.

Keltuvų Servisas 24/7

Klientų aptarnavimas visą parą

Naudoti keltuvai

Rinkitės keltuvus protinga kaina.

Pamirškite kopėčias visiems laikams

Nuo pat 2013 metų JOMASTA įsitvirtino kaip viena iš Lietuvos keltuvų pirkimo, pardavimo ir aptarnavimo lyderių. Šiandien UAB „JOMASTA“ žinomiausių pasaulyje įmonių, gaminančių kokybiškas kėlimo platformas, oficialus ir įgaliotas atstovas visose Baltijos šalyse. Lietuvos rinkai parduodami žirkliniai, alkūniniai, strėliniai keltuvai bei jų atsarginės dalys.

Pasiekite norimą aukštį

Turimas asortimentas bei naujausios kartos kokybiški keltuvai leidžia parinkti ir sukomplektuoti keltuvą taip, kad jis labiausiai atitiktų kiekvieno individualaus kliento poreikius ir atneštų jam maksimalią naudą.

Daugiau informacijos
250

Galutinių klientų

Kartu su Jomasta pasiekusių norimą aukštį

Mumis pasitiki:

Suteikite savo keltuvams geriausią apsaugą

Šis unikalus uždangalas sukuria efektyvų apsaugos barjerą, kuris ne tik sulaiko dulkes bei UV spindulius, bet ir apsaugo nuo neigiamos drėgmės įtakos, kai keltuvas nenaudojamas ar yra transportuojamas. Šių uždangalų yra įvairių tipų ir dydžių, klientai gali pasirinkti ir užsisakyti visų tipų žirklinių, alkūninių ir priekabos tipo keltuvų uždangalus. Uždangalą galime dekoruoti logotipu arba prekiniu ženklu

Noriu sužinoti daugiau